Co když nejde zvuk?

12. 12. 2008 8:38 Vložil: petra novotná
Nálepky: zvuk

U počítače mi z nějakého důvodu přestal fungovat zvuk. Nemáte někdo nějakou radu jak ho zas rozběhnout?

Diskuse pokračuje na novém fóru        

Názory        

25. 12. 2009 15:10

uživatel si přál zůstat v anonymitě

RE: Co když nejde zvuk?

vůbec nejde zvuk co mám dělat? nůže to být se stahování filmů?

10. 10. 2009 19:54

honza (neregistrovaný)

ahoj nevim proč mi nejedou moje bedničky z ničeho nic, zkoušel jsem je znovu odpojit a zapojit ale furt nic zkoušel jsem i jine bedničky, ale vysledek byl stejný pořát jen ticho nevím co s tím prosim mužete mi s tím nekdo poradit prosím ??

12. 10. 2009 19:22

honza (neregistrovaný)

možná je problém v počítači. stalo se mi jednou že mi vypadlazvuková karta a nebo se tam odpojil spoj a tudíž to nemohlo hrát

20. 8. 2009 13:20

zvuk

Mě se to stalo kvůkli Reaalteku tak mi bratr přeinstaloval ovladače ale to nešlo vůbec, ještě včera jak to opravil to šlo a teď zase ne co mám dělat? Ani vir to neudělal

10. 4. 2009 22:58

jroslav polák

Re: jak poznat jakou mam graf kartu? Celé vlákno

trochu ti napovi kdys das start, spustit a zadas Dxdiag a das zobrazení, tam mas nejaky udaje o sve grafice;)

8. 4. 2009 21:22

ktzc (neregistrovaný)

Re: mě to udělal ccleaner Celé vlákno

Díky moc, měl sem ten samej problém a podle tvý rady sem ho během několika minutek vyřešil, eště jednou díky (už sem měl pomalu absťák z nedostatku zvuku [Smích])

7. 2. 2009 12:41

jaickob (neregistrovaný)

jak poznat jakou mam graf kartu? Celé vlákno

nevim jak ponat graf kartu ..... =(

23. 1. 2009 14:30

matwej (neregistrovaný)

skus si nainstalovat na novo ovladac zvukovej karty,to by ti malo pomost.

20. 1. 2009 22:36

satan (neregistrovaný)

Re: Downgrade Celé vlákno

Riskantni to neni ale musiš sechnat odistalator ovladaču Visty.

Byvala vista měla integrovane ovladače-porein na Xp tam zustaly.

Da se to sechnat ale je to na dlouho-pak to jde jak po masle.

19. 1. 2009 20:49

jakoja (neregistrovaný)

Frank,
Ja bych doporucil nechat to bejt,jak to je(proc zasahovat do veci prirozenych) a snazit se naucit obezirani ze rtu!Je to zadarmo.Frank

26. 12. 2008 15:19

Mejla (neregistrovaný)

integrovaná zvukovka

Mně to nedávno zatuhlo jinak: na tom "mixpultu" se "knoflíky" zasekly asi ve 3/4 dráhy a nedá se s nima posunovat, funguje jen sumární.
Ale jinak: je potřeba rozlišit VSTUPNÍ (IN) a VÝSTUPNÍ (OUT) mixy. Přepíná se to ve vlastnostech.

26. 12. 2008 12:20

karr (neregistrovaný)

Rada

Musíš se podívat do ovládacích panelu na zvuky a zvuková zařízení a zjistit proc ti to nejde sam sem tenhle problem resil s mikrofone bylo to  tam spatne nastaveny staci to opravit a je to.

26. 12. 2008 11:58

ice (neregistrovaný)

mě to udělal ccleaner Celé vlákno

sestřelí  ovladače zvukovky.Postup:pravou myší-tento počítač-spravovat-správce zařízení-rozkliknout Řadiče zvuku...-dvojklik na zvukovou kartu(já mám Realtek AC97 audio)-ovladač-odinstalovat-OK -restart(při startování PC systém najde nový hardwar a pokusí se nainstalovat ovladače)-průvodce-Ano,pouze nyní-další-další-(buď průvodce driver najde, nebo napíše co hledá-potom-start-hledat-soubory...-všechny soubory-pak zadej název souboru(u mne Audio3D.dll)-potom si zapiš celou cestu k ovladači a pošli tam průvodce-a potvrď.A mělo by to zase fungovat

21. 12. 2008 15:46

Budto stačí přeinstalovat zvukovou kartu nebo si stáhnout z některých kodeků.

16. 12. 2008 18:55

Falangs (neregistrovaný)

Downgrade Celé vlákno

Dobrý den,

nedávno jsem na svém notebooku provedl downgrade z WIN Vista na WIN xp. Ale z nějakého důvodu mi přestal fungovat zvuk. Ovladače nepomáhají, ať se snažím jak chci, a v servisu mi řekli, že je oprava riskantní a ž esi to nevezmou na triko. Poradíte mi někdo?

15. 12. 2008 11:05

Redakčně smazáno

15. 12. 2008 12:56 smazal Tomáš Filípek, důvod: reklama

13. 12. 2008 21:54

dan (neregistrovaný)

Re: alespon je ticho! :-) Celé vlákno

Možná to zavinil vir!Zkus spustit antivirový program.

12. 12. 2008 8:55

Tomas Marny (neregistrovaný)

alespon je ticho! :-) Celé vlákno

podivej se jestli mas zapnute repraky nebo sluchatka, jestli je u nich pridana hlasitost, jestli jsou spravne pripojeny do pocitace, zkusit pohejbat s kablikama, jestli to neni jen spatnej kontakt, podivat se ve windows jestli ten zvuk neni jen ztlumeny, rozkliknout si tu ikonku repracku a overit jestli nektera z polozek neni ztlumena. Pokud je ke zvukovce nainstalovan nejakej specialni programek na nastaveni zvuku, tak ho otevrit a podivat se jestli tam neni neco ztlumeneho. Pokud je vsechno v poradku. tak zkus pocitac testartovat, treba po restartu zvuk pojede. Jestli porad zvuk nejede, tak se podivat na stav hardwaru(TentoPocitac->Vlastnosti) jestli neni nejaka chyba v ovladacich. Pokud ano, zkusit preinstalovat novejsi verzi ovladacu.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus