Pripomienky k novej Slnečnici

12. 4. 2007 8:21 Vložil: Rudolf Danko
Nálepky:

Dobrý deň. Názor na novú Slnečnicu je je veľmi, veľmi zlý. Kdeže je tá dobrá stará Slnečnica?Vždy som rád surfoval na Slnečnici.Bolo to prehľadné,jednoduché a spoľahlivé.Teraz je to všetko v "jednom pytli". Je to neprehľadné,chaotické a "namačkané" do seba.Grafika? No ak tam niekto chodí surfovať k vôli grafike, tak prosím.Ale myslím, že i s grafikou ste sa riadne popálili.Okrem toho veľa programov nie je možné "stiahnuť".Podľa môjho názoru ste mali do starej Slnečnice implementovať len niektoré dobré a potrebné veci(ako napr. u Stahuj.cz-antivírová ochrana už pred stiahnutím programu ...) a bolo by to super.Ale takto? Je to skrátka na nič a ešte k tomu neprehľadné!!! Škoda Vaše vynaloženej práce a financií.Nová Slnečnica je ignoráciou potrieb nás,ktorí sme Váš server radi navštevovali. Myslím, že Vášu Slnečnicu prestanem navštevovať.

Diskuse pokračuje na novém fóru        

Názory        

23. 4. 2007 15:21

Zdeněk Daněk

Nepřehledné NOVINKY V KATALOGU

Upravte v "novinkách v katalogu" možnosti pro jiná zobrazení, řádkové, více info na stránku
oddělte zrno od plev - zmenšete sekundární informace , velikost souboru, jazyk, licence, rating
zvětšit prostor pro popis jako na staré slunečnici
přidejte položku datum vložení pro lepší orientaci v nových programech
dík
ZD

12. 4. 2007 22:07

m m

Starši verze byla lepší

Neumi vyhledavat ze zaslanych e-mailu novinky ze slunečnice[Smutný]

12. 4. 2007 14:31

chytrak (neregistrovaný)

Můj názor

Nová slunečnice se mi vůbec nelíbí.Každý den po škole jsem se chodil koukat jaky program doporučujete

a dole na zajímavé  reklamy  www.technet.idnes.cz .Bylo to přehledné všechno bylo ok.Ale dnes jsem přišel a najednou bum,kde je ta přehledná a hezká slunečnice? kladl jsem si tuto otázku nevím proč jste to měnili!

Bylo to tu velice dobré neznám nikoho kdo by neznal www.slunecnice.cz ale myslím že se to změní

Chytrák 

12. 4. 2007 11:57

Slavomír Svetlík

Môj názor

Osobne sa mi nový vzhľad Slnečnice páči, je optimistickejší a veselší. Nedajte sa odradiť! [Mrknutí]
Snáď zatiaľ jediná pripomienka je k písmu, často sa zobrazuje príliš veľké písmo, celkový prehľad jednotlivých rubrík je potom horší.

12. 4. 2007 9:51

Tomáš Krause <tkrause (zavináč) iinfo (tečka) cz>

nejde stahovat?

Okrem toho veľa programov nie je možné "stiahnuť"

Mohl byste prosím uvést příklad, který program nejde stahovat? Děkuji 

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus