Microsoft Office

7. 2. 2009 15:10 Vložil: jiří Drábek
Nálepky:

Mám nový PC s WIN. Vista a na něm byl předinstalován Microsoft Office systém. Protože jsem si ho nemínil koupit tak jsem ho smazal z PC.Od té doby kdykoli otevřu poštu s obrázky tak se mi tam objeví doporučení o koupi tohoto systému ,nebo odinstalovat pomocí " odinst.nebo změnit" Bohužel to nejde neb mi to píše že už to odinst.je.Nevím co s tím,blokuje mi to poštu:

Diskuse pokračuje na novém fóru        

Názory        

1. 3. 2009 20:34

drabekl (neregistrovaný)

Re: MS Office Celé vlákno

Všem co měli snahu pochopit můj amatérsky podaný dotaz děkuji. Už jsem to vyřešil a bylo to dost jednoduché. Nainstaloval jsem zdarma program Revo Uninstaller a vše jsem beze zbytku vymazal.Je to program na odinstalování do hloubky a smaže všechno smetí.

1. 3. 2009 18:47

lenny (neregistrovaný)

Jak ti to blokuje postu? zadnej program postu blokovat nemuze, pac kdyz napises do exploreru www.seznam.cz a prihlasis se do emailu, zadnej office s tim nema nic spolecnyho.

Jedina moznost je, ze se pokousis spustit Outlook, coz uz soucast Office balicku je, tak tudy cesta nepovede...

Kdyz vlezes v ovladacim panelu do Pridat/Odebrat programy, jiste si vsimnes ze tam neni (nebyl) jen Office, ale je tam tusim ze jeste Office Activation  Wizard (buhvi jak je to cesky) a myslim ze jeste jedna vecicka s Office v nazvu. Kdyz odinstalujes tyhle blbosti, melo by to prestat.

Dej vedet jestli to funguje ;-) Cus

1. 3. 2009 17:14

bobek (neregistrovaný)

RE: Microsoft Office

tak to máš nějaký podělaný asi..[Jazyk][Smích]

22. 2. 2009 11:05

Domik Stacha

Microsoft Office

neví tu někdo kod na plnou verzi?předem dík.email: Domik2121997@seznam.cz skype: domik775553093 icq: 385787475

17. 2. 2009 19:37

Jindra

Já bych zkusil nějaký prográmek na čištění registrů, měl by poznat, že office tam nejsou a odebrat všechny vazby z registrů. Já používám CCleaner, ale můžeš zkusit i jiný

17. 2. 2009 15:10

Nero (neregistrovaný)

Nero bi mnělo být   FREEWARE
[Jazyk]

12. 2. 2009 20:10

uživatel si přál zůstat v anonymitě

To že mám znova nainstalovat MS Office vím, jenomže jsem nedostal při koupi PC inst.CD . Bylo na něm nainst.Win.Wista a zkušební Offis. Odinst.jsem ho tradiční cestou ( myslím že jsem chybu neudělal) ale přesto se mi tam ten pokyn ke koupi CD nebo odinstalování objevuje. No nedá se nic dělat.

12. 2. 2009 16:49

wonderstruck (neregistrovaný)

MS Office Celé vlákno

Hm, a jakým způsobem jste jej „smazal”? Pokud byste je normálně odinstaloval, tak by tohle dělat nemělo.

Nyní máte dvě možnosti: buďto MS Office znovu nainstalujete a pak odinstalujete standardní cestou, nebo se budete několik hodin hrabat v registrech a mazat Officácké položky.

Případně si nainstalujte Open Office, ten by měl při instalaci přepsat souborové asociace. 

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus